batiakdeniz medya
batiakdeniz medya

‘Yeni bir başkana ihtiyaç var’

Fethiyespor Yönetimi bir süre önce kongre kararı alırken, 18 kişilik yönetimden 13’ü ortak basın açıklaması yaptı.

14 Mayıs 2018 - 17:11 'de eklendi ve 180 kez görüntülendi. A+A-

‘Yeni bir başkana ihtiyaç var’

Fethiyespor’un 2017-18 sezonunda 18 kişilik yönetim kurulunun 13’ü ortak basın açıklaması yaparak ”Buraya kadar olan süreçte hiçbir uyarımız dikkate alınmamış ve şeffaf davranılmamıştır. Bugüne kadar giden kötü süreçte sustuk, suskunluğumuz bilin ki edebimizden ve Fethiyespor sevdamızdandır” diyerek eğer kan değişimine ihtiyaç var ise yeni bir başkana da ihtiyaç olduğunu vurguladılar.

Fethiyespor Yönetimi bir süre önce kongre kararı alırken, 18 kişilik yönetimden 13’ü ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamaya Başkan Vekili Hüsrev San, Başkan Yardımcıları Önder Akdenizli, Sedat Akdağ, Zühtü Kıvrak, Şeniz Sarıkaya, Asbaşkan Harun Reşit Yiğit, Genel Sekreter Fatih Taşer, Genel Sekreter Yardımcısı Özkan Hırçın, Altyapı Sorumluları Salih Dündar, Cengiz Halis, Sayman Ersel Erelli ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Göktepe imza attı. Cengiz Halis’in rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı açıklamayı yönetim kurulu adına Fatih Taşer yaptı.

 

‘’Hiçbir uyarımız dikkate alınmadı’’

Fatih Taşer açıklamasına ‘’Bugün güzel şeylerden olumlu şeylerden bahsetmeyi gönül isterdi ama gördüğümüz lüzum üzerine böyle bir açıklama isteği bizde hâsıl oldu Bizler 3 Haziran 2017 tarihinde sizlerin çok büyük bir teveccühü ile göreve geldik. Sizlere teşekkürü bir borç biliriz’’ diyerek başladı.

Taşer ‘’ Göreve gelirken şeffaf olmanın sizlerle her şeyi paylaşmanın sözünü verdik…Fakat bugüne kadar bu sözümüzü yerine getiremedik. Emin olun Fethiyespor yönetim kurulu üyeleri olarak bizler de sizler gibi birçok konudan bi haberiz…Buraya kadar olan süreçte birçok defa uyarı ve telkinde bulunmamıza rağmen hiçbir uyarımız dikkate alınmamış ve 1 yıllık süreçte yaklaşık 50 futbolcunun kulübe girdisi ve çıktısı sağlanmıştır’’ dedi.

 

‘’Suskunluğumuz edebimiz ve Fethiyespor sevdamızdandır’’

‘’Bizler; giden kötü süreçten takımımızın etkilenmemesi adına sustuk, suskunluğumuz bilin ki edebimizden ve Fethiyespor sevdamızdandır’’ diyerek açıklamasına devam eden Taşer ‘’Yönetim kurulundaki bazı arkadaşlarla birlikte kulübümüzün Onursal Başkanı Belediye Başkanımız Sayın Behçet Saatcı’yı ziyaretimiz bile farklı algılanmıştır.Fakat geldiğimiz süreçte başkanımızın bazı konularda müdahalesiyle geçen yıl yaşanan korkulu süreç yaşanmamıştır (her ne kadar başkanımıza ziyaretimizin katkısı olmadığı ve yanlış olduğu sayın Ferizcan tarafından beyan edilsede)’’ ifadelerini kullandı.

 

‘’Fethiyespor’u kim sevmiyor? kimler Katkı Sağlamamıştır?‘’

13 kişilik yönetim kurulu adına açıklamayı yapan Fatih Taşer ‘’Maalesef ki Sayın Mustafa Ferizcan kulübümüzü Yönetmeyi yönetim kurulu üyeleri ile değil de birkaç kişiyle yapması kongre sürecini zorunlu hale getirmiştir. Ama ne üzücüdür ki Sayın Mustafa Ferizcan basına verdiği talihsiz demeçte yönetim kurulunda kan değişikliğine ihtiyaç olduğu, Fethiyesporu seven ve maddi anlamda fedakarlıklar yapabilecek kişilerle yola devam edeceğini beyan etmiştir. Burada sorulması gereken soru: Fethiyesporu mevcut yönetimden kimler sevmiyor, mevcut yönetimden maddi ve manevi olarak kimler katkı sağlamamıştır? ‘’ sorularını sordu.

 

‘’Tüm Yönetim Kurulu Maddi Manevi Katkı Sağlamıştır’’

Fethiyespor’a sağlanan katkılara da kısaca değinen Taşer ‘’3 Haziran’da yönetime gelen arkadaşlarımız bundan önceki diğer yönetimler gibi Fethiyesporumuz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış, yönetime gelir gelmez kulüp binamızı komple restore etmiş, ölüdenize arkadaşlarımızın katkısıyla yepyeni bir tesis kazandırılmıştır. Bunun yanında tüm yönetim kurulu üyeleri maddi ve manevi olarak her türlü katkıyı sağlamışlardır’’ dedi.

 

Yeni bir başkana ihtiyaç olduğu vurgusu yapıldı

Açıklamanın son bölümünde ise Fethiyespor’da yeni bir başkana ihtiyaç olduğu belirtildi. Taşer açıklamasını ‘’Eğer toparlayacak olursak sözün özü Fethiyespor da yönetim kurulu üyeleri için bir kan değişikliğine ihtiyaç var ise kulübü yönetim kuruluyla birlikte yönetecek, sportif, maddi, yönetsel manada başarıya taşıyacak ve en önemlisi etik değerlere bağlı bir başkana da ihtiyaç vardır… Hepimizin ortak sevgisi ve kaygısı olan Fethiyespor’un daha iyi yönetilmesine ve daha büyük başarılar kazanmasına hakkı vardır. Bu hedef için her platformda tüm iyi niyetimizle gayret göstermeye devam edeceğiz. Yönetim faaliyetleri içerisinde bizlerinde hataları oldu ise bunların iyi niyetimiz ve dürüstlüğümüz nedeni ile camiamız bireyleri tarafından affedilmesini diliyor ve istiyoruz’’ cümleleriyle tamamladı. (Haber merkezi)

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Vali Civelek: “Kahramanlık destanı yazdık” Vali Civelek: “Kahramanlık destanı yazdı...

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlenen akşam yemeği programına katılım yoğun...

Dualar okundu, karanfiller bırakıldı Dualar okundu, karanfiller bırakıldı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Menteşe’de çeşitli programlar düzenlendi. Etkinlikler kapsamında bisiklet turu düze...

“15 Temmuz’u unutturmayacağız” yazılı pankart açtı “15 Temmuz’u unutturmayacağız̶...

Ölüdeniz’in dünyaca ünlü Babadağ’dan paraşütle atlayarak havada "15 Temmuz’u unutturmayacağız" yazılı pankart açan Ak Parti Fethiye İlç...

Kazalar 4 can aldı Kazalar 4 can aldı

Muğla’nın Datça, Köyceğiz, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 4 kişi hayatını kaybetti....

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Avva ve Seçil Store açıldı Avva ve Seçil Store açıld...

Avva ve Seçil Store Mağazaları ile Tufanlar Wedding Gelinlik...

Kırkpınar’da Ali Yanatma erken elendi Kırkpınar’da Ali Yanatma ...

Geçen hafta sonunda Kavaklıdere’de yapılan yağlı pehlivan gü...

Yerel tohum etkinlikleri ayda iki defa yapılacak Yerel tohum etkinlikleri ...

Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye şubesinin organizesinde...

Vali Civelek: “Kahramanlık destanı yazdık” Vali Civelek: “Kahramanlı...

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit a...

Dualar okundu, karanfiller bırakıldı Dualar okundu, karanfille...

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Menteşe’...

“15 Temmuz’u unutturmayacağız” yazılı pankart açtı “15 Temmuz’u unuttu...

Ölüdeniz’in dünyaca ünlü Babadağ’dan paraşütle atlayarak hav...

Kazalar 4 can aldı Kazalar 4 can aldı

Muğla’nın Datça, Köyceğiz, Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde...

Başkan Uçak: “15 Temmuz direnişin zaferi, dirilişin de haberidir” Başkan Uçak: “15 Temmuz d...

Mamur-Sen İl Başkanı ve Eğitim Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Ön...

Ünlüler Kai Beach’te keyifli bir akşamüstü davetine katıldılar Ünlüler Kai Beach’te keyi...

Türkiye’nin cennet koyu Mandarin Oriental, Bodrum’da yer ala...

“Cumhuriyetin ve parlamenter sistemin sesi olacağız” “Cumhuriyetin ve parlamen...

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekilleri ilçe ilçe dola...

Magazin HABERLERİ