batiakdeniz medya
batiakdeniz medya

‘Yeni bir başkana ihtiyaç var’

Fethiyespor Yönetimi bir süre önce kongre kararı alırken, 18 kişilik yönetimden 13’ü ortak basın açıklaması yaptı.

14 Mayıs 2018 - 17:11 'de eklendi ve 88 kez görüntülendi. A+A-

‘Yeni bir başkana ihtiyaç var’

Fethiyespor’un 2017-18 sezonunda 18 kişilik yönetim kurulunun 13’ü ortak basın açıklaması yaparak ”Buraya kadar olan süreçte hiçbir uyarımız dikkate alınmamış ve şeffaf davranılmamıştır. Bugüne kadar giden kötü süreçte sustuk, suskunluğumuz bilin ki edebimizden ve Fethiyespor sevdamızdandır” diyerek eğer kan değişimine ihtiyaç var ise yeni bir başkana da ihtiyaç olduğunu vurguladılar.

Fethiyespor Yönetimi bir süre önce kongre kararı alırken, 18 kişilik yönetimden 13’ü ortak basın açıklaması yaptı. Açıklamaya Başkan Vekili Hüsrev San, Başkan Yardımcıları Önder Akdenizli, Sedat Akdağ, Zühtü Kıvrak, Şeniz Sarıkaya, Asbaşkan Harun Reşit Yiğit, Genel Sekreter Fatih Taşer, Genel Sekreter Yardımcısı Özkan Hırçın, Altyapı Sorumluları Salih Dündar, Cengiz Halis, Sayman Ersel Erelli ve Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Göktepe imza attı. Cengiz Halis’in rahatsızlığı nedeniyle katılamadığı açıklamayı yönetim kurulu adına Fatih Taşer yaptı.

 

‘’Hiçbir uyarımız dikkate alınmadı’’

Fatih Taşer açıklamasına ‘’Bugün güzel şeylerden olumlu şeylerden bahsetmeyi gönül isterdi ama gördüğümüz lüzum üzerine böyle bir açıklama isteği bizde hâsıl oldu Bizler 3 Haziran 2017 tarihinde sizlerin çok büyük bir teveccühü ile göreve geldik. Sizlere teşekkürü bir borç biliriz’’ diyerek başladı.

Taşer ‘’ Göreve gelirken şeffaf olmanın sizlerle her şeyi paylaşmanın sözünü verdik…Fakat bugüne kadar bu sözümüzü yerine getiremedik. Emin olun Fethiyespor yönetim kurulu üyeleri olarak bizler de sizler gibi birçok konudan bi haberiz…Buraya kadar olan süreçte birçok defa uyarı ve telkinde bulunmamıza rağmen hiçbir uyarımız dikkate alınmamış ve 1 yıllık süreçte yaklaşık 50 futbolcunun kulübe girdisi ve çıktısı sağlanmıştır’’ dedi.

 

‘’Suskunluğumuz edebimiz ve Fethiyespor sevdamızdandır’’

‘’Bizler; giden kötü süreçten takımımızın etkilenmemesi adına sustuk, suskunluğumuz bilin ki edebimizden ve Fethiyespor sevdamızdandır’’ diyerek açıklamasına devam eden Taşer ‘’Yönetim kurulundaki bazı arkadaşlarla birlikte kulübümüzün Onursal Başkanı Belediye Başkanımız Sayın Behçet Saatcı’yı ziyaretimiz bile farklı algılanmıştır.Fakat geldiğimiz süreçte başkanımızın bazı konularda müdahalesiyle geçen yıl yaşanan korkulu süreç yaşanmamıştır (her ne kadar başkanımıza ziyaretimizin katkısı olmadığı ve yanlış olduğu sayın Ferizcan tarafından beyan edilsede)’’ ifadelerini kullandı.

 

‘’Fethiyespor’u kim sevmiyor? kimler Katkı Sağlamamıştır?‘’

13 kişilik yönetim kurulu adına açıklamayı yapan Fatih Taşer ‘’Maalesef ki Sayın Mustafa Ferizcan kulübümüzü Yönetmeyi yönetim kurulu üyeleri ile değil de birkaç kişiyle yapması kongre sürecini zorunlu hale getirmiştir. Ama ne üzücüdür ki Sayın Mustafa Ferizcan basına verdiği talihsiz demeçte yönetim kurulunda kan değişikliğine ihtiyaç olduğu, Fethiyesporu seven ve maddi anlamda fedakarlıklar yapabilecek kişilerle yola devam edeceğini beyan etmiştir. Burada sorulması gereken soru: Fethiyesporu mevcut yönetimden kimler sevmiyor, mevcut yönetimden maddi ve manevi olarak kimler katkı sağlamamıştır? ‘’ sorularını sordu.

 

‘’Tüm Yönetim Kurulu Maddi Manevi Katkı Sağlamıştır’’

Fethiyespor’a sağlanan katkılara da kısaca değinen Taşer ‘’3 Haziran’da yönetime gelen arkadaşlarımız bundan önceki diğer yönetimler gibi Fethiyesporumuz için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamış, yönetime gelir gelmez kulüp binamızı komple restore etmiş, ölüdenize arkadaşlarımızın katkısıyla yepyeni bir tesis kazandırılmıştır. Bunun yanında tüm yönetim kurulu üyeleri maddi ve manevi olarak her türlü katkıyı sağlamışlardır’’ dedi.

 

Yeni bir başkana ihtiyaç olduğu vurgusu yapıldı

Açıklamanın son bölümünde ise Fethiyespor’da yeni bir başkana ihtiyaç olduğu belirtildi. Taşer açıklamasını ‘’Eğer toparlayacak olursak sözün özü Fethiyespor da yönetim kurulu üyeleri için bir kan değişikliğine ihtiyaç var ise kulübü yönetim kuruluyla birlikte yönetecek, sportif, maddi, yönetsel manada başarıya taşıyacak ve en önemlisi etik değerlere bağlı bir başkana da ihtiyaç vardır… Hepimizin ortak sevgisi ve kaygısı olan Fethiyespor’un daha iyi yönetilmesine ve daha büyük başarılar kazanmasına hakkı vardır. Bu hedef için her platformda tüm iyi niyetimizle gayret göstermeye devam edeceğiz. Yönetim faaliyetleri içerisinde bizlerinde hataları oldu ise bunların iyi niyetimiz ve dürüstlüğümüz nedeni ile camiamız bireyleri tarafından affedilmesini diliyor ve istiyoruz’’ cümleleriyle tamamladı. (Haber merkezi)

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
20 hektar alan yandı 20 hektar alan yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde önceki gün yaşanan yangın felaketinin bir benzeri de Seydikemer’de yaşandı. ...

Kavga ettiler, alkolün etkisi geçince barıştılar Kavga ettiler, alkolün etkisi geçince ba...

Marmaris'te alkollü İngiliz çift ile bir Türk, tekne turu sonrası sokak ortasında tekme yumruk kavga etti. ...

Köprüyle kavuştular, kucaklaştılar Köprüyle kavuştular, kucaklaştılar

2 milyon 137 bin 512 TL’ye mal olan CHP’li Muğla ve Ak Partili Antalya büyükşehir belediyelerinin ortak projesi olan Karaçay Köprüsü tö...

Çöp kamyonu çarptı ‘ünlülerin mimarı’ kurtarılamadı Çöp kamyonu çarptı ‘ünlülerin mima...

Bodrum'da, mimar Muzaffer Aksoy (74), geri manevra yapan çöp kamyonunun çarpması sonucu yaşamını yitirdi....

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
20 hektar alan yandı 20 hektar alan yandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde önceki gün yaşanan yangın fe...

Kavga ettiler, alkolün etkisi geçince barıştılar Kavga ettiler, alkolün et...

Marmaris'te alkollü İngiliz çift ile bir Türk, tekne turu so...

KAYABAŞ, ‘ZAFERLE ÇIKACAĞIZ’ KAYABAŞ, ‘ZAFERLE ÇIKACAĞ...

AK Parti Muğla Milletvekili adayı Muhittin Kayabaş;  Ak Part...

Köprüyle kavuştular, kucaklaştılar Köprüyle kavuştular, kuca...

2 milyon 137 bin 512 TL’ye mal olan CHP’li Muğla ve Ak Parti...

İpekoğlu imzaladı İpekoğlu imzaladı

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, yol...

Çöp kamyonu çarptı ‘ünlülerin mimarı’ kurtarılamadı Çöp kamyonu çarptı ‘...

Bodrum'da, mimar Muzaffer Aksoy (74), geri manevra yapan çöp...

BAŞKA BİR FETHİYE MÜMKÜN BAŞKA BİR FETHİYE MÜMKÜN...

Siyasi partiler, Pazartesi günü YSK’na Milletvekili adayları...

Ortak hizmet, ortak açılış Ortak hizmet, ortak açılı...

CHP’li Muğla ve Ak Partili Antalya Büyükşehir Belediyelerini...

Yola bırakılan hayvan pislikleri rahatsız ediyor Yola bırakılan hayvan pis...

Fethiye’de cadde, sokak ve yeşil alanlara köpek sahiplerinin...

Gökcan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür Gökcan’dan Cumhurbaşkanı ...

Gökcan, aday adaylığı sürecinde ve bugüne kadar kendisine de...

Magazin HABERLERİ